Kontakt

 Kompletní informace kde a jak nás najdete.

NAjdete nás na

Adresa

Pelušková 1405, Kyje

Zastihnete nás na

Telefon
a email

MDDr. Edita Novotná

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

MDDr. David Novotný

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

Recepce

   771 157 707

    recepce@mujstomatolog.cz

spojení

Jak se k nám dostanete

Autem

Autem se k nám dostanete pohodlně sjezdem z ulice Chlumecké v obou směrech směr Kyje, ordinace se nachází nad ulicí Chlumeckou. Na kruhovém objezdu se vydáte směrem k obytným domům a před MTV fitness (fialová budova) zahnete vpravo a po cca 80m ihned vlevo do ulice Pelušková, projedete kolem pizzerie Positano a po 100m dojedete k naší klinice. Parkování je zde volné, bez poplatku, ulice je však úzká, jeďte prosím s předstihem, abyste pohodlně zaparkovali. Máme v plánu pro naše pacienty rezervované stání přímo před klinikou.

MHD

Nejrychlejší způsob dopravy je metrem linky B na stanici Rajská zahrada a buď pěšky přes most cca 10-15min nebo využít BUS 201 na autobusovou zastávku Hutě - 2min jizdy, která se nachází hned za domem.

V příštím roce je plánovaná výstavba lávky přes silnici Chlumeckou do ulice Borská, významně se tak zkrátí docházková vzdálenost od metra. Budeme doufat, že výstavba proběhne co nejrychleji a zvýší se komfort dostupnosti pro naše pacienty.
V následujícím roce se má zahájit výstavba vlakového nádraží Rajská zahrada (cca 200m od ordinace) a mostu přes ulici Chlumeckou od metra Rajská zahrada.Tím bude vaše cesta k nám ještě jednodušší!