Zubní lékaři

Na Vaší návštěvu se těší zubní lékaři

MDDr. Edita Novotná

Lékařka

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně ukončenou v roce 2010, kde jsem absolvovala obor Zubní lékařství. Po ukončení studia jsem sbírala zkušenosti a praxi na soukromých klinikách.Oblastí mého zájmu je převážně záchovná stomatologie, endodoncie, protetika a parodontologie. Věnuji se chirurgickým zákrokům na parodontu, překrývání odhalených krčků atd.

Dále se vzdělávám i v oblasti estetické medicíny, mám absolvované kurzy na aplikaci botulotoxinu k omezení vrásek a kys.hyaluronové na výplně rtů. Ve všech oblastech se pravidelně vzdělávám na odborných seminářích a školeních. Preferuji individuální a bezbolestný přístup ke každému svému pacientovi.

Osvědčení ČSK (r.2020) – Praktický zubní lékař

MDDr. David Novotný

Lékař

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

Lékařskou fakultu jsem vystudoval na Masarykově univerzitě v Brně s ukončením v roce 2010. Později jsem působil v soukromých zdravotnických zařízeních jako praktický zubní lékař. Díky těmto pracovištím jsem se seznámil s nejmodernějšími postupy, přístroji a nadstandardní péčí o pacienta.

Nejraději mám chirurgii a implantologii, kde mám několikaleté zkušenosti a velké množství absolvovaných kurzů a stáží ke zdokonalení techniky, záchovnou stomatologii, konkrétněji strojové opracovaní kořenových kanálků (endodoncie), fotokompozitní výplně, náhrady rozsáhlejších defektů nebo úplné ztrátě chrupu. Každý pacient se u mne dočká důkladného vyšetření včetně rentgenových snímků, kde mu bude vše podrobně vysvětleno a ukázáno.

MDDR. Gabriela Holubová

Lékařka -momentálně na mateřské dovolené

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

Zubní lékařství jsem vystudovala na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Předcházení onemocnění tvrdých zubních tkání a závěsného aparátu zubu považuji za základ oboru. 

Průběžně se vzdělávávám ve všech oblastech zubního lékařství, zejména záchovné stomatologii, parodontologii a protetice. Nebojím se ani náročnějšího ošetření malých dětí.


Bezbolestnost výkonu a komunikace s pacientem jsou u mne základním bodem ošetření. Ráda Vám vše vysvětlím a seznámím Vás s průběhem ošetření. Už se nemusíte bát chodit k zubaři!