Zubní lékaři

Na Vaší návštěvu se těší zubní lékaři

MDDr. Edita Novotná

Lékařka

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně ukončenou v roce 2010, kde jsem absolvovala obor Zubní lékařství. Po ukončení studia jsem sbírala zkušenosti a praxi na soukromých klinikách. Oblastí mého zájmu je převážně záchovná stomatologie, endodoncie, protetika a parodontologie, ve které se dále aktivně vzdělávám. Věnuji se chirurgickým zákrokům na parodontu, zejména  překrývání odhalených krčků štěpem. Provádím ošetření dětí i dospělých v analgosedaci za asistence anesteziologa a s použitím rajského plynu.

Dále se vzdělávám i v oblasti estetické medicíny, mám absolvované kurzy na aplikaci botulotoxinu k omezení vrásek a kys.hyaluronové na výplně rtů. Ve všech oblastech se pravidelně vzdělávám na odborných seminářích a školeních. Preferuji individuální a bezbolestný přístup ke každému svému pacientovi.

Osvědčení ČSK (r.2020) – Praktický zubní lékař

MDDr. David Novotný

Lékař

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

Lékařskou fakultu jsem vystudoval na Masarykově univerzitě v Brně s ukončením v roce 2010.Později jsem působil v soukromých zdravotnických zařízeních jako praktický zubní lékař. Díky těmto pracovištím jsem se seznámil s nejmodernějšími postupy, přístroji a nadstandardní péčí o pacienta.

Nejraději mám chirurgii a implantologii, kde mám několikaleté zkušenosti a velké množství absolvovaných kurzů a stáží ke zdokonalení techniky, záchovnou stomatologii, konkrétněji strojové opracovaní kořenových kanálků (endodoncie), fotokompozitní výplně, náhrady rozsáhlejších defektů nebo úplné ztrátě chrupu. Mojí doménou je protetická stomatologie systémém CEREC. 


Každý pacient se u mne dočká důkladného vyšetření včetně rentgenových snímků, kde mu bude vše podrobně vysvětleno a ukázáno.

Aneta Hlávková DiS.

Dentální hygienistka

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

 V roce 2013 jsem absolvovala obor Diplomovaná dentální hygienistka na Vyšší odborné škole zdravotnické, Merhautova v Brně. Od roku 2014 jsem plně vykonávala praxi v soukromých klinikách jako Klinika K11, Brno, Dentální ateliér+ v Ostravě a Dentální klinika Smille v Praze. Působením v těchto a několika jiných klinikách, kde jsem samostatně provedla tisíce ošetření a kontrol pacientů, jsem získala cenné zkušenosti.
Cílem dentální hygieny je především onemocněním předcházet a Vás tedy přesvědčit, co bychom měli dělat, aby byl náš úsměv krásný a především zdravý. V tomto mi především nejvíce pomáhá skvělá spolupráce se zubními lékaři. Prevence je přece vždy efektivnější a jednodušší než léčba jako taková.
Posledním z absolvovaných kurzů se stal Guided Biofilm Therapy (GBT) – nový přístup k profylaxi.

 

MDDR. Gabriela Holubová

Lékařka -momentálně na mateřské dovolené

   771 157 707

    info@mujstomatolog.cz

Zubní lékařství jsem vystudovala na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Předcházení onemocnění tvrdých zubních tkání a závěsného aparátu zubu považuji za základ oboru. 

Průběžně se vzdělávávám ve všech oblastech zubního lékařství, zejména záchovné stomatologii, parodontologii a protetice. Nebojím se ani náročnějšího ošetření malých dětí.

 

Bezbolestnost výkonu a komunikace s pacientem jsou u mne základním bodem ošetření. Ráda Vám vše vysvětlím a seznámím Vás s průběhem ošetření. Už se nemusíte bát chodit k zubaři!