Pro lékaře

Nabízíme spolupráci ostatním lékařům. Své pacienty k nám můžete delegovat k níže uvedeným zákrokům. Po provedení Vám je zase pošleme zpět.

Zhotovení CBCT/OPG

Nabízíme zhotovení CBCT/OPG na nejnovějším přístroji Vatech GreenX, který se vyznačuje sníženou dávkou záření a kratším časem expozice. Své pacienty k nám můžete poslat na klasické OPG nebo na CT jednotlivých zubů pro potřebu endodoncie nebo komplikovaných extrakcí. Pacientovi nahrajeme snímek na vlastní flashdisc (přinést s sebou). Je nutné pacienta předem objednat na našem tel.čísle nebo prostřednictvím e-mailu. Cena OPG snímku 560.- Kč (možno přefakturovat na ordinaci), cena CBCT 1590.- Kč, pacient platí přímo u nás.

Endodoncie/reendodoncie

Zabýváme se i komplikovanější re/endodoncií za použití mikroskopu Zeiss Extaro nebo lupových brýlí. Provádíme jak strojovou endodoncii, tak reendodncii u zubů, do kterých se Vám bez zvětšení nebude chtít pouštět. Pacienta Vám po tomto zákroku pošleme zpět. Nejdříve je nutná konzultace nebo alespoň zaslání rtg mailem, poté může být pacient objednán k samotnému zákroku.

Plastická chirurgie parodontu

MDDr. Edita Novotná se zabývá plastickou chirurgií parodontu, krytí recesů a odhalených krčků přenosem štěpu z patra. Odstraňování vrostlých uzdiček a zákrosích na parodontu (otevřená kyretáž atd.)

Pokud si nejste jistí, zda zákrok je u vašeho pacienta vhodný, pošlete jej na konzlutaci a my se s pacientem již domluvíme na dalším postupu.

At The Dentist

Ošetření v analgosedaci /rajský plyn

Jednorázově k nám můžete poslat i na ošetření dětí i dospělých v analgosedaci. Domluvíme našeho smluvního anesteziologa a pacientovi zákrok provedeme. Stejně tak ošetření za použití rajského plynu. Hodina anesteziologa stojí 6900.- a k té se připořítává cena zákroku samotného. Rajský plyn se pohybuje od 500.- Kč u dětí po 1000.- – 2500.- u dospělých.

implantologie

MDDr. David Novotný je zkušený implantolog a může zavést implantát i vašemu pacientovi. Převážně zavádí zubní implantáty Dentis a zhotovuje na ně i patřičnou protetiku. Při nedostatku kosti v horní čelisti provádí sinus lift nebo doplnění umělé kosti v jiných částech.

V bezzubé čelisti je možno udělat i Branemarkův fixní most nesený implantáty.

Pro konzultaci ošetření implantáty odešlete svého pacienta na implantologickou konzultaci k nám. 

Pacienta zaimplantujeme, ošetříme protetikou (po domluvě) a odešleme k dalšímu ošetření zpět k Vám.