Naše ordinace

Otevřeli jsme pro vás kompletně novou ordinaci

Všechny fotky
Ordinace
Čekárna
IMG_8676

Ordinace

Ordinace

Lehátko v ordinaci

IMG_9358 2

Posezení

Čekárna

U nás budete sedět pohodlně

IMG_9536 2
Ordinace

Cerec

IMG_9372 2

Lupové brýle

IMG_8670
Ordinace
Load more

RECIPROC

Nejnovější endomotor na strojové opracování kořenových kanálků, zkracuje čas a zvyšuje efektivitu endodontického ošetření. Menší počet kroků a nástrojů usnadňuje zprůchodnění a pročištění i úzkých a zakřivených kanálků a zaručuje kvalitu ošetření.

BEEFILL

Je přístroj na plnění kořenových kanálků. V první fázi ošetření je zaplněn hrot kořene tzv. metodou vertikální kondenzace. V druhé fázi je kořenový kanálek zaplněn teplou gutaperčou, která zajistí rovnoměrné zaplnění a dokonalé utěsnění kořenového kanálku včetně všech bočních ratifikací. Výhodou takto ošetřených kořenových kanálků je optimálního zaplnění a nízké riziko následných komplikací. To vše je předpokladem pro následné a dlouhodobé využití ošetřeného zubu.

CAPMIX

Je míchací přístroj pro kapslované dentální materiály. Zajistí dokonalé promísení a homogenní strukturu míchaného materiálu. Díky přesnému poměru jednotlivých složek v kapslích již z výroby a automatickému promísení v předepsaném čase, získáváme velmi kvalitní materiál s dlouhou životností.

APEXLOCATOR RAYPEX 5

Elektronický přístroj, který slouží k přesnému změření délky kořenových kanálků. Toto měření je velmi důležité pro správné provedení endodontického ošetření zubu. Měření tímto přístrojem je naprosto bezbolestné. Jeho použitím můžeme výrazně snížit počet rentgenových snímků u endodontického ošetření a tím snížit zátěž zářením pro pacienta.